מוזס
מבצע העובד המצטיין 1975-2014

שלום רב,
מבצע "העובד המצטיין" ע"ש נח מוזס ז"ל, מזנק לשנתו ה- 39. משנה לשנה צובר מפעל ערכי זה תנופה, המעידה על חשיבות ההכרה וההוקרה לעובד/ת המשקיע, תורם, יוזם ומקדם את מטרות מקום עבודתו.

נח מוזס ז"ל העורך האחראי הראשון של ידיעות אחרונות ומייסד המבצע
ברכת נשיא המדינה
עובדים יקרים,  

אחד המשפטנים החשובים בארצות הברית לון פולר (Lon Fuller ) הבחין בין "מוסר החובה" ו"מוסר השאיפה". מרבית האנשים פועלים לפי ה'חובה', לפי הדין, לפי מה שמוטל עליהם. שיטות משפט מגדירות לנו מהי החובה המוטלת עלינו. ארגונים, מוסדות וחברות קובעים רף של דרישות שהעובדים צריכים לעמוד בהם. בבחינת "כזה ראה וקדש".

> המשך
ברכת הממשלה
ההון האנושי הוא הנכס הגדול של החברה הישראלית. זהו הבסיס לכלכלה יציבה ולחברה משגשגת. ובחברה האנושית מספיק אדם אחד שאכפת לו יותר. אדם אחד שבאמת חשוב לו. אשם שלוקח אחריות. אדם שמחויב למסגרת בתוכה הוא פועל ולאמונה בדרך.
> המשך
  8.9.14 שינוי בהרכב ועדת השיפוט העליונה: גיל ארז מבכירי משרד הכלכלה יהיה נציג המשרד בועדה. חיה פרי (דוברת משרד התמ"ת) סיימה את תפקידה לאחר 11 שנות פעילות מבורכת על כך זכתה באיתור הוקרה מאת חבריה לועדה.
   במידה והוענק לך בעבר אות נשיא המדינה , או צל"ש השר, ושמך אינו נכלל ברשימות המופיעות באתר זה, נא עדכן אותנו בטלפון 03-6383484/3
   עורכים טקס לחלוקת תעודות ההצטיינות? הודיעו לנו שבועיים מראש וכתב וצלם יסקרו את הארוע
אורן אהרוני סמנכ"ל כספים ומינהל תיאטרון באר שבע 2013
תיאטרון באר שבע חזר בשנת 2013 לאחר תקופה ארוכה אל חיקו של מבצע "העובד המצטיין" ע"ש נח מוזס.
במסגרת זו זכתה העובדת המצטיינת של התיאטרון, הגב' רעיסה פודלובה להיות בין מקבלי " אות הנשיא" המכובד.
> מכתבים נוספים
חברת מקורות 2014
מצטייני חברת מקורות
מוקד יסעור - שירותי אבטחה 2014
משמאל: שר השיכון אורי אריאל, המצטיין כאזם יגמור ונציג מוקד יסעור ערן דיינובסקי
מרכז רפואי רעות 2014
מימין: ד"ר ניסים אוחנה מנהל ביה"ח, ד"ר פרידה שמש המצטיינת, פרופ' אבי עורי ראש חטיבת השיקום
אל על - נתיבי אויר בישראל 2014
משמאל: רותי ברקאי נציגת ועדת השיפוט העליונה של מבצע "העובד המצטיין", אשר אדרי יו"ר ועד העובדים, ומנכ"ל אל על דוד מימון מעניקים את אות ההוקרה לוולטר וסרצייר
טבע - תעשיות פרמצבטיות 2014
מצטייני ומנהלי טבע יחד עם נציג ועדת השיפוט העליונה, משה גולדווסר
עיריית ראשון לציון 2014
מימין: ראש העיר, דב צור בצוותא עם מצטייני העירייה
מי כרמל 2014
מימין: מנהל חטיבת הנדסה אברהם סתיו, יו"ר ועד העובדים משה מזרחי, המצטיין פאוזי סאחלי,מנהל התאגיד אלדן נור, המצטיין הראשי עופר כהן, המצטיין דניס זנצינקו
טקס כתית 2014
מימין יו"ר דירקטוריון כתית עופר צברי, סמנכ"ל למשאבי אנוש ומינהל חנן מטסרו, מנכ"ל אל על דוד מימון, המצטיינת אביבה בנימין ומנכ"ל כתית יעקב בסיחס
דורות בנגב - בית סיעודי 2014
מימין לשמאל: מנהלת בית האבות - אילאנה ארטוב, מבעלי המקום - אלן דנינו, העובדת המצטיינת - איסבל צוסקין, מבעלי המקום - עפרה חן.
מרכז מיחא 2014
מימין לשמאל:יו"ר ועד המנהל של העמותה - ד"ר ורה קורין שפיר, המצטיינת - לוי מלכי לוסי ומנכ"ל מרכז מיחא - בועז הרמן
יפאורה תבורי 2014
מימין לשמאל: מצטייני יפאורה תבורי לשנת 2014 - ענת כץ, סיון גלזר, אולג חורושונוב, חן אוחיון, עוז רטה ולילך קרוש.
עיריית חולון 2014
מימין לשמאל: המצטיינים - אנה גולדונוי, פנינה ביבס, נינה קמרי, שרה שמש, חיה קוגן, ציפי שוסטר, שרי אלוני, שוש מירז רפאלי, הלנה ברגינסקי, דוד סלמה, דוד נגר ופור עצמון.
עיריית רמלה 2014
העובדת המצטיינת - מאיה רוטברט מקבלת את תעודת ההצטיינות מראש העירייה - יואל לביא
קריית החינוך גבעת וושינגטון 2014
מימין לשמאל ומלמעלה למטה: המצטיין - דודי הבארי, המצטיין - ינון פרחי, יו"ר ההנהלה - בנצי דל, מנהל קריית החינוך - יקי סעדה, המצטיינת - דנסה אברה, המצטיינת - איילת לסלוי, המצטיינת - עליזה סבן, המצטיינת - בת שבע הרוש, המצטיינת - יהודית אסרף והמצטיינת - תהילה גרמה.
דור כימיקלים 2014
מימין לשמאל: מנכ"ל דור כימיקלים - חיים רוזנבאום, סמנכ"ל התפעול – ארנולד בקלו, העובדת המצטיינת - סמדר אברהמוב, מנהלת משאבי אנוש – ענת חלימי ויו"ר דור כימיקלים – גיל דנקנר.
קפרו תעשיות 2014
מימין לשמאל: מנכ"ל קפרו – רפי בן יוסף,סמנכ"לית קפרו - אנאבל אבן חיים והעובדת המצטיינת - בתיה חלילוב.
עיריית נתניה 2014
העובד המצטיין - אופיר זיגדון וראש העירייה - מרים פיירברג-כשר
טקס צל"ש השר 2013
השר יאיר לפיד מעניק את הפרס לרוני אליהו (קיבוץ קרית ענבים)
טקס צל"ש השר 2013
השר יאיר לפיד מעניק את מגן ההצטיינות לאביבה אברהם (דורות בנגב - בית סיעודי)
מצטייני "אות הנשיא" 2009
מימין: אשר אטיאס (עובדי צה"ל) ואלי ארשטיין (האגודה למען העיוור, ת"א יפו)
מצטיינות "אות הנשיא" 2008
מימין: שרון ג'ורג'י (עיריית כפר סבא) ואורה סבטלנה זביזיאון (א.ר.י - אביזרים להולכת נוזלים)
צל"ש השר 2009
שר הפנים, אלי ישי יחד עם המצטיין, ניסים עזרא (עזר מציון)
צל"ש השר 2008
שר התמ"ת, אלי ישי יחד עם המצטיינת, רונית ידיד - ציון (מכללת בית ברל)
צל"ש השר 2010
שר הפנים, אלי ישי מעניק את מגן ההצטיינות לאלברט באלול (פרסונה אינטרנשיונל ישראל)
מצטייני "אות הנשיא" 2010
מימין: דוד דסקל (שטראוס - מקס ברנר) ויהושע רצון (אוניברסיטת בן גוריון בנגב)
מצטייני "אות הנשיא" 2012
מימין: זהבה שמש (משרד החינוך - נציבות שירות המדינה) ושלמה בן דוד (רפאל מערכות לחימה מתקדמות)
טקס צל"ש השר 2012
ח"כ אליהו ישי מעניק ליחיאל טובים (עיריית פתח תקווה) את מגן ההצטיינות
בית ספר טכנולוגי עמל בן עמי 2013
מימין:דר' צבי אברמוביץ' מנהל ביה"ס, רמי יעקולב מנהל מוסך "מכשירי תנועה" פ"ת, התלמיד המצטיין אדר גבריאלי, בועז ביטנסקי מנהל מוסך "אוטושופ" באריאל, התלמיד המצטיין ארטיום טליפוב, חדוה קובץ מחנכת הכיתה, ושרי אליהו רכזת התעסוקה
שטראוס - מפעל הקפה לוד 2013
מימין: סמיר קרקר טכנולוג ומנהל הייצור, המצטיין אנטולי בירג, ומנהל המפעל גיא ניר
מגן דוד אדום בישראל 2013
(יושבים): צמרת הפיקוד של מד"א בראשותו של המנכ"ל אלי בין בצוותא עם המצטיינים
מכללת בית ברל 2013
מימין: ראש אגף משא"ב, אפרים שיפטין, ראש ביה"ס לחינוך ד"ר תילי וגנר, המצטיינת דקלה קפטן, נשיאת המכללה פרופ' תמר אריאב, ומנכ"ל המכללה ניר כהן
אל על - נתיבי אויר בישראל 2013
משמאל: שמואל קוזי מנהל חטיבת תחזוקה והנדסה, אליעזר שקדי מנכ"ל אל על, שרה ושאול קעטבי ועמיקם כהן יו"ר דרקטריון
ברמד 2013
(שני מימין): המנכ"ל רן ישראלי בחברת הטובות והטובים
חברת נמל אשדוד 2013
מימין: המצטיינים אילן טובול, עופר משה, יוסי לוי, אליס כהן יחד עם יו"ר דירקטוריון חברת הנמל רו"ח גדעון סיטרמן, דרור כרמי, סמנכ"ל משאבים עובדיה כהן, מנכ"ל חברת הנמל שוקי סגיס, מני בן הרוש ועידית כלפון
מרכז רפואי רעות 2013
מימין: מנהל אדמנסטרטיבי אילן מלכאי, מנכ"ל עמותת רעות אלכס יעקובי, המצטיינת נעמה גיסיס, ומנהל המרכז הרפואי ד"ר ניסים אוחנה
בית בלב 2013
משמאל לימין: מלכה איילו,יבגניה קלצ'קין, לואיזה דדבייב, מריאנה פנקין, רותי אודי, מיכל פרץ אלקבץ וזמירה יוסף.
טבע - תעשיות פרמצבטיות 2013
העובדת המצטיינת של טבע, הגב' עינת בלום מאושרת מקבלת את הפרסים מידי (משמאל) נשיא ומנכ"ל טבע ד"ר ג'רמי לוין וסמנכ"ל גלובלי למשאבי אנוש ואינטגרציה איקה אברבנאל
מערכות נוחות 2013
במרכז: המצטיין מיכאל קרלין מקבל את תעודת ההצטיינות מידי (ימין) אלעד לוי סמנכ"ל תפעול, ודימיטרי רויטמן מנהל מחלקת מוצרים מרופדים
קבוצת ISS ישראל 2013
מצטייני הקבוצה בצוותא עם המנכ"ל איציק סבג וסמנכ"ל משא"ב שירלי מימרן
מקורות - חברת המים הלאומית 2013
הטובים והטובות במקורות
כתית 2013
איבסהל מולו המצטיינת יחד עם (מימין) מנכ"ל אל על אליעזר שקדי, סמנכ"ל משאבי אנוש מינהל והדרכה ראובן וירובניק, יו"ר מועצת עובדי אל על אשר אדרי, מנכ"ל כתית יעקב בסיחס
דורות בנגב - בית סיעודי 2013
מימין: מנהל רפואי דר' אלקרינאווי חוסני, מנהל בית האבות יצחק דנינו, המצטיינת אביבה אברהם, מ"מ מנהל בית האבות אילנה לרר ואח ראשי לב גברילוב
דור כימיקלים 2013
מימין: יו"ר קבוצת דור גיל דנקנר, המצטיינת אלוירה יאצקייר ומנכ"ל החברה חיים רוזנבאום
הארגז תעשיות - מערכות אחסנה קירור ותצוגה 2013
מימין: המצטיין מיכאל קגנר מקבל את תעודת הערכה מידי יו"ר קבוצת הארגז תעשיות חגי שלום
עיריית רמלה 2013
מימין: ראש העיר יואל לביא, מנהלת אגף החינוך והנוער איילת כהן, המצטיין עמוס גז, ויו"ר ועד העובדים שלום אליהו
י.ש.ר תעשיות פלסטיק 2013
המנכ"ל יניב שולמן מעניק את תעודת ההצטיינות לחיה שוורץ
דור פילם 2013
גלינה קילובט מקבלת את תעודת ההצטיינות מידי (מימין) מנכ"ל דור פילם נועם הופרט ויו"ר קבוצת דור גיל דנקנר
עיריית נתניה 2013
ראש העיר מרים פיירברג - איכר מעניקה את אות ההצטיינות לאברהם פרלמן
יפאורה תבורי 2013
מימין: אילן שביט, לילך שביט, שרית רמון, סרגיי ניקיטין, לאה פרסמן, מיכאל מישייב
עיריית חולון 2013
משמאל: המצטיינת מיכל אנגלשטיין מקבלת את תעודות הערכה מידי ראש העיר מוטי ששון ומנכ"לית העירייה חנה הרצמן
מי כרמל - תאגיד 2013
מימין: יו"ר ועד העובדים משה מזרחי, יו"ר דריקטוריון רמי דותן, המצטיין אפי מסיקה, מנכ"ל נור אלדן, המצטיינים יצחק אושייה ויחיאל טל, ומנהל חטיבת הנדסה סתיו אברהם
משרד הכלכלה
השר נפתלי בנט מעניק את תעודת ההצטיינות לאורית איצ'ר
אימג'סטור מערכות 2013
משמאל: מנכ"ל החברה אפריים רייך מעניק את תעודות ההצטיינות ליוסי גרומן, שרה בחמניש וטובי לוסטיג
עזר מציון 2013
אלי תוינה מקבל את תעודת ההצטיינות מידי אילת גברא מנהלת סניף ת"א
סנו מפעלי ברונוס והחברה הדרומית לשיווק 2013
הטובות והטובים בסנו
מפעיל 2013
במרכז (בחולצה תכלת) המנכ"ל רז דרבי בצוותא עם המצטיינים
האגודה למען החייל 2013
משמאל: מנהלת משא"ב ענת סגל, מנכ"ל האגודה אילן טל, יו"ר האגודה אביגדור קהלני, המצטיין רפאל אמסילי, ויו"ר וועד העובדים הניה גזית
רשת השקליות 2013
מימין: המנכ"ל צביקה גולדנברג, יו"ר האגודה אביגדור קהלני, המצטיין מיכאל מושקוביץ, יו"ר נציגות העובדים נפתלי בלייך, מנהל תחבורה איציק חן, ומנהל משא"ב רפי שדה
משרד האוצר 2012
מימין: דניאל חליוה, גולן מלכיאל, רות בן ארוש, חוסאם סבחי, רפאל בר דוד, דורון רחמים
הכוכב תעשיות מגופים 2013
מימין: יואל צפניה מנהל ייצור, איציק משולם סמנכל תפעול, המצטיין נחשון יהודה, יוסי בוסאני מנכ"ל, ודני פלוטקין יו"ר דירקטוריון
מדי ורד 2013
מימין: אריה מאירוביץ' ממלא מקום מנכל מדי ורד, המצטיין לאוניד צימרמן יוסי בוסאני מנכ"ל הכוכב תעשיות מגופים, ודני פלוטקין יו"ר דירקטוריון
תיאטרון באר שבע 2013
מימין: שמוליק יפרח, מנכ"ל התיאטרון, רעיסה פודלובה המצטיינת, רפי ניב מנהל אומנותי, אשר גרינבאום יו"ר הנהלת התיאטרון, ואורן אהרוני סמנכ"ל כספים ומינהל
חברת החשמל 2013
מימין: מנכ"ל חברת החשמל אלי גליקמן, מעניק את תעודת הצטיינות ליוסף מקלדה
חברת נמל חיפה 2013
מצטייני הנמל יחד עם ההנהלה הבכירה ונציג ידיעות אחרונות עשור לוין
עמידר 2013
(עומדים מימין): קלרה אליצור, דולי מור, יו"ר החברה ירון קליין, אורנה ברמי ודים קורצ'קין. (יושבות) סינטה פרילוצקי, טלי טייאר, רעיה בן יוסף, נורית ביטון
עיריית תל אביב - יפו 2013
ראש העיר רון חולדאי יחד עם מצטייני העיר והמכובדים
מועצה מקומית בית אריה עופרים 2013
משמאל: ראש המועצה אבי נעים, המצטיין שרון אלפסי, גזבר ומזכיר המועצה גיל ליטוב
מועצה מקומית קצרין 2013
משמאל: מנהל מחלקת החינוך צבי בודניימר מעניק את תעודת ההצטיינות ליעל עזרן
עיריית חיפה 2013
ראש העיר, יונה יהב מעניק את תעודת ההצטיינות לקטי מנשה
נציבות שירות המדינה 2013
משמאל: שרת המשפטים ציפי לבני יחד עם נציב שירות המדינה משה דיין מעניקים את תעודת ההצטיינות לעבדאללה חטיב
מנועי בית - שמש 2013
משמאל: המנכ"ל אבנר שחם מעניק את תעודת ההצטיינות לדניאל יחזקאל
ארגון עובדי צה"ל 2013
הרמטכ"ל, רב אלוף בני גנץ בצוותא עם 18 העובדים המצטיינים
שטראוס - מקס ברנר 2013
במרכז: המצטיינת ילנה מטבייב יחד עם מנהלת משא"ב איריס גלבוע, ומנהל המפעל אמיר דבורה
טקס "אות הנשיא" 2011
במרכז: יו"ר הכנסת, ח"כ ראובן (רובי) ריבלין והמצטיינים אורנה טאוס (הכפר הירוק) וניר סלע (רפא"ל - מערכות לחימה מתקדמות)
מרכז רפואי רעות 2012
מנהל המרכז הרפואי, ד"ר ניסים אוחנה מעניק את תעודת ההצטיינות להיבה טוויל
עיריית רמלה 2012
משמאל: ראש העיר, יואל לביא המצטיין, רחמים בוארון ומנהל מחלקת האחזקה, פנחס קינדה
טבע תעשיות פרמצבטיות 2012
הטובות והטובים יחד עם מנהלת משא"ב טבע ישראל, אילנה פחימא, סמנכ"ל משא"ב ואינטגרציה, איקה אברבנאל ונשיא ומנכ"ל טבע, ג'רמי לוין
משרד התעשייה, המסחר והתעסוקה 2011
המצטיין, וליד מנסור גאה בתעודת ההצטיינות לשנת 2011. מימין:מנכ"ל המשרד, שרון קדמי, המצטיין, שר התמ"ת, שלום שמחון ועורך ידיעות ירושלים, גד ליאור
מועצה מקומית בית אריה עופרים 2012
(במרכז מימין): ראש המועצה, אבי נעים מעניק את תעודת ההצטיינות ליהונתן כתבן בחברת חברי המועצה
מקורות - חברת המים הלאומית 2012
הטובים והטובות של מקורות
כתית 2012
מימין: מנכ"ל אלעל, אליעזר שקדי יחד עם מנכ"ל כתית, יעקב בסיחס מעניקים את תעודת ההצטיינות לרחלי רובין
משדן - תחבורה והיסעים 2012
מימין: סמנכ"ל תפעול-רון רפאלי, סמנכ"ל מכירות-סוכר יששכר,נהג מצטיין-דני נדב יו"ר משדן- מצליח קזיס,מנכ"ל משדן-דודו גאליס, נהג מצטיין- עודד ליאור
מי כרמל תאגיד 2012
מימין:מהנדס התאגיד ומנהל חט' הנדסה, סתיו אברהם, המצטיין, חג'יר סאבר, מנכ"ל התאגיד, נור אלדן, ומנהל תחנות שאיבה אלי אברהם
קבוצת בל 2012
במרכז: המצטיין, סלמאן קיעאן מקבל את תעודת ההצטיינות מידי מנהלת משא"ב, תמי שחף גרשפלד ומנכ"ל הקבוצה, רן גרשפלד
אימג'סטור מערכות 2012
מימין:מנכ"ל החברה, אפרים רייך יחד עם המצטיינים יאיר סויסה, ברכי רוזנברג, אילה רובינפלד
עיריית אשקלון 2012
במרכז: ראש העיר, בני וקנין יחד עם הטובות והטובים של העירייה
דורות בנגב - בית סיעודי 2012
מימין: אחות ראשית, אפרת גיל, מנכ"ל דורות בנגב, יצחק דנינו, המצטיינת נטשה פופיטייב וגריאטר מחוז דרום, ד"ר אבנר שחר
פרסונה אינטרנשיונל ישראל 2012
מימין: יו"ר ועד העובדים, פיני ברטפלד, סמנכ"ל איכות, ליזה פן, המצטיינת דוינה פאלאדה והמנכ"ל, נועם להב
עיריית קרית ביאליק 2012
משמאל: ראש העיר, אלי דוקורסקי מעניק את תעודת ההצטיינות לעופר אלביליה
דור כימיקלים 2012
מימין:יו"ר דור כימיקלים ופילם, גיל דנקנר, מנהלת משא"ב, ענת חלימי, המצטיין פימה מישייב ומנכ"ל דור כימיקלים, חיים רוזנבאום
דוקרט אוורגרין אריזות 2012
מימין: מנכ"ל החברה, אבשלום בן דוד מעניק את תעודת ההצטיינות לסאלח דיראוי
מלון "לאונרדו פלאז'ה" ים המלח 2012
במרכז: המצטיין, חאלד בוקאעי יחד עם מנהלת משאבי אנוש, רותם אשטמקר ומנהל המלון, אברהם עמר
ברימאג שירות 2012
המצטיין, פרדי זדה
יפאורה תבורי 2012
מצטייני יפאורה תבורי (מימין) אידה שוורצמן, עמי סבן, יואל מיימון, שרית אלקובי, שירלי כחלון, שלומי סולימן, ואלה ברדונו
החברה למתנ"סים - מחוז חיפה והעמקים 2012
מימין: המצטיינת, סמיה דיאב מקבלת את תעודת ההצטיינות מידי מנהל רשת המתנ"סים ליאו בק חיפה, יואב יגול, מנכ"ל החברה למתנ"סים, איתן מזרחי ונציג ידיעות אחרונות, ליאור אל חי
עיריית בת - ים 2012
במרכז: ראש העיר, שלומי לחיאני מעניק את אות ההצטיינות לרינת גבאי בצוותא עם חברי העירייה
עזר מציון 2012
משמאל: עו"ס מנהלת מרכז ההדרכה אורית רז, המצטיינת בטי יעקב והעו"ס ליאל ז'אן
עמידר 2012
מצטייני הזהב של עמידר
סנו מפעלי ברונוס והחברה הדרומית לשיווק 2012
הטובות והטובים שבסנו
מפעיל 2012
מימין: מאיר אכמן - מנהל אגף כספים, רז דרבי - המנכ"ל הנכנס, אתי פורת – המצטיינת,ומור בלפור - המנכ"ל היוצא
חברת נמל חיפה 2012
הטובות והטובים שבנמל
עיריית חיפה 2012
מימין: ראש העיר, יונה יהב יחד עם המצטיינת ליה יוסף ונציג ידיעות אחרונות, עשור לוין
ש.ל.ה - שרותי רפואה 2012
הטובות והטובים שבש.ל.ה
האגודה למען החייל 2012
מימין: יו"ר האגודה אביגדור קהלני, המצטיין אורי חיו, מנהלת משא"ב ענת סגל, ויו"ר ועד העובדים הניה גזית
הכוכב תעשיות מגופים ומדי ורד
במרכז: המנכ"ל יוסי בוסאני ולצידו לאוניד לייקין מצטיין חברת הכוכב תעשיות מגופים ומרדכי טימשפולסקי מצטיין חברת מדי ורד
מועצה מקומית אזור 2012
משמאל: מנהל מח' חינוך סמי עטר יחד עם ראש המועצה אריה פכטר מעניקים את תעודות ההצטיינות לאיציק בן דוד
אוקטאלי אינטגרציה 2012
משמאל: המנכ"ל אהרון לארי מעניק את תעודת ההצטיינות ליעקב רשף
מנועי בית שמש 2012
(מימין): אורן אריה, מצטיין, המנכ"ל אבנר שחם, לריסה קונסטנטינוב ודוד אלבז מצטיינים
משרד האוצר 2012
המצטיינים (מימין): עמנואל קלנטרוב, אסתר בן דוד, שושנה דובר, וצ'סלב גרבר, יהודית קביזון, אבי דובוני
רבגון דפוס ואריזות 2012
מימין: הבעלים, דוד ברזילי מעניק את תעודת ההצטיינות לאליקו כהן
משרד החינוך 2012
במרכז: המצטיינת זהבה שמש מקבלת את אות ההצטיינות מידי מנכ"לית משרד החינוך, דלית שטאובר (משמאל), וסמנכ"לית בכירה ומנהלת המינהל הפדגוגי מיכל כהן
י.ש.ר תעשיות פלסטיק 2012
משמאל: המצטיין מיכה פריהר מקבל את תעודת ההצטיינות מידי המנכ"ל יעקב שולמן
קבוצת אלקטרה 2012
מימין: המצטיין מיכאל משה ורדי מקבל את אות ההצטיינות מידי המנכ"ל איתמר דויטשר, סמנכ"ל משא"ב ומינהל מוטי פיירמן, והמנכ"ל המשותף M&E עמי כהן
זק"א תל - אביב 2012
(שני מימין): יעקב שילר מקבל את אות ההצטיינות מידי הנהלת זק"א
הלשכה המרכזית לסטטיסטיקה 2012
יגאל אייזנמן בעת קבלת אות הצטיינות
חברת החשמל 2012
מימין: עזרא גזולי מקבל את אות ההצטיינות מידי המנכ"ל אלי גליקמן, ויו"ר החברה יפתח רון טל
מועצה אזורית מבואות החרמון 2012
משמאל: ראש המועצה, בני בן מובחר מעניק את תעודת ההצטיינות לדוד מלכה
לימת 2012
משמאל: הסמנכ"ל ירון לב מעניק את תעודת ההצטיינות למיכאל אפשטיין
שטראוס קפה לוד 2012
מימין: מנהל אריזה ולוגסטיקה, שלומי ואנונו המצטיינת, שרה בן יעקב ומנהל המפעל ואשכול הקפה גיא ניר
אורט בראודה - המכללה האקדמית להנדסה 2012
מימין: נשיא המכללה, פרופ' אריה מהרשק, המצטיינת אירית ארנון, ומנכ"ל המכללה שמעון הקר
G4S חטיבת אבטחה 2012
מימין: יו"ר G4S ישראל יגאל שרמייסטר, המצטיינת עדי אלפסי, ומנכ"ל G4S ישראל מיכאל אדיב
בית ספר טכנולוגי עמל בן עמי 2012
משמאל: שרי אליהו רכזת תעסוקתית, צבי אברמוביץ מנהל ביה"ס, תלמיד מצטיין יוגב אילוז, סמיום רשקובסקי מחנך, תלמיד מצטיין ארטיום יריומנקו וצוות מנהלי עבודה מחברת "תעבורה"
מגן דוד אדום בישראל 2012
משמאל: מנכ"ל מד"א אלי בין, מעניק את תעודת ההצטיינות לארז אנגל
מועצה מקומית גן יבנה 2012
מימין: גדעון צרפתי מנכ"ל המועצה, שלמה לדינר מהנדס, דרור אהרון ראש המועצה, וגרי פורט המצטיין
משרד הביטחון 2012
הטובות והטובים בביטחון
עיריית קרית ביאליק 2014
מימין לשמאל: העובדת המצטיינת - אילנה אברבוך צוקרמן, סגן ראש העיר – עמירם מסס, יו"ר ועד העובדים – נאוה מורד וראש העיר – אלי דוקורסקי.
בית בלב 2010
המצטיינים (מימין): מילה יענקלב, אילת פלד, נורית קריין - דקל, איציק עוזרי, פאני זינו, ליטל בר אילן
חברת נמל אשדוד 2011
מימין: דוד סויסה, יגאל אמזלג, שרון בהופקר, אברהם מסעודה(מצטיינים) עובדיה כהן, סמנכ"ל משא"ב, ניצב (בדימוס) יעקב רז, יו"ר דריקטוריון, אורי חזיז, צבקה כפיר, סיוון בן בסט אייל קורן (מצטיינים)
קבוצת אלון 2011
מימין: המצטיינים, אנדריי קליסביץ ויוסי בנוז, מנהל הכספים מאיר סבג, יו"ר הקבוצה רפאל אלון, המצטיין יאן יטטן ומנכ"ל הקבוצה שרון אלון
מכללת בית ברל 2011
מימין:ליאת גרינפלד מזכירת ביה"ס לחברה ולממשל, אפרים שיפטן ראש אגף משאבי אנוש, רותי גברי מנכ"לית המכללה, סמר אבו חמדאן העובדת המצטיינת, פרופסור תמר אריאב נשיאת המכללה וד"ר אורי ארבל-גנץ ראש ביה"ס לחברה ולממשל
ברמד 2011
מימין: מנכ"ל רן ישראלי, מנהל מחלקה ברוך שושני יחד עם המצטיין ריאד חיג'אזי
מרכז רפואי רעות 2011
מימין: מנכ"ל רעות, אלכס יעקובי ומנהל מרכז רפואי רעות, ד"ר ניסים אוחנה מעניקים את תעודת ההצטיינות לרונית מינרבי
מגן דוד אדום 2010
מימין: המצטיין, ירון חתוכה מקבל את תעודת ההצטיינות מידי מנכ"ל מד"א, רנ"ג אלי בין ויו"ר ועד הפועל, ד"ר נעם יפרח
עיריית רמלה 2011
ראש העיר, יואל לביא מעניק את תעודת ההצטיינות לז'נט מאיוסט
טבע - תעשיות פרומצבטיות 2010
נשיא ומנכ"ל טבע, שלמה ינאי מברך את שחר דאודי, המצטיין הבכיר לשנת 2010. מימין תשואות של סמנכ"ל משאבי אנוש, איקה אברבנאל
ענביד מוצרי בידוד 2011
משמאל: מנכ"ל ענביד, סרג'ו אוניק לוחץ את ידו של באסם ברהום, המצטיין ולצידם מנהל תפעול משאבי אנוש, אמנון בן יהודה מעניק את תעודת ההצטיינות
דורות בנגב - בית סיעודי 2011
(שנייה משמאל): המצטיינת, דליה זוהר, בעת קבלת תעודת ההצטיינות, יחד עם צוות ההנהלה
עיריית באר שבע 2011
מימין: ראש העיר, רוביק דנילוביץ' מעניק את תעודת ההצטיינות לשאול כהן
עיריית קרית ביאליק 2011
משמאל: ראש העיר, אלי דוקורסקי, חיים אלקובי, המצטיין, יוסי ברבי, יו"ר ועד העובדים, וליאור אל חי, נציג ידיעות אחרונות
עיריית פתח תקווה 2011
(עומד במרכז): ראש העיר, איציק אוחיון בצוותא עם מצטייני העירייה
הארגז תעשיות - מבנים 2011
במרכז (אוחז בתעודה): שמוליק בנגייב, המצטיין בצוותא עם צוות ההנהלה
יפאורה - תבורי 2011
מימין: איילת רוימי, אסתר אהרון, אליק גבריאלוב, וסאם זידאן, בוריס פדורובסקי, רוני ג'ובני
פרסונה אינטרנשיונל ישראל 2011
משמאל: נועם להב, מנכ"ל פרסונה אינטרנשיונל ישראל, לאון פרץ, יו"ר הסתדרות מרחב העמקים, לודמילה שקולניק, המצטיינת, שמעון גפסו, ראש עיריית נצרת עילית, והרב ישעיהו הרצל
אורט בראודה - המכללה האקדמית להנדסה 2011
במרכז: ילנה שפיגלמן, המצטיינת ולצידה (מימין) פרופסור יוחנן ארזי, נשיא המכללה, ושמעון הקר, ראש מינהלת ארגון, מינהל וכספים
מקורות - חברת המים הלאומית 2011
הנהלת מרחב המרכז יחד עם צוות המצטיינים
הגיחון תאגיד המים והביוב של ירושלים 2011
במרכז (אוחז בתעודה): ירון כהן, המצטיין, יחד עם צוות ההנהלה
ספיר תעשיות פלסטיק 2011
מימין: זאב ספיר, מנכ"ל, המצטיינים, ויאצסלב רוחבר, אלכסנדר גלז, פיני גרינקו, סיגלית טייב, ירון צ'קשוב, ולרי שפטלין, ולהבה ספיר, סמנכ"לית
מצטייני קריית חינוך גבעת וושינגטון
מצטייני הקריה האקדמית
קבוצת אלקטרה 2011
מצטייני אלקטרה
החברה למתנ"סים מחוז חיפה והעמקים 2011
מימין: אליהו קורקוס, רימה לנדמן אלקלעי, אנליה אלוני המצטיינים
משרד התיירות 2011
משמאל: שר התיירות, סטס מיסז'ניקוב יחד עם המצטיין שוקי עומרי
חברת נמל חיפה 2011
מצטייני נמל חיפה בצוותא עם חברי ההנהלה ונציג ידיעות אחרונות, עשור לוין
עיריית חיפה 2011
מצטייני העירייה
עזר מציון 2011
מימין: שרה טופר, מנהלת אגף הסיעוד ואתי נחשון מנהלת סיעוד סניף בת ים מעניקות את תעודת ההצטיינות לגילה זנו
מועצה מקומית גן יבנה 2011
משמאל: גדעון צרפתי, מנכ"ל המועצה, דרור אהרון, ראש המועצה, יורם כהן, המצטיין, וחיים אדרי, מנהל אגף שפ"ע
Iss Catering Services - נורקייט 2011
עומדים מימין: סמדר אמסלם, יבגני שקולניקוב, סרגיי אזייב, סועאד נאסר, רחל כהן הרבי, יעל גטון, אדוה שכטר, אסנת בן ממס יושבים מימין: לירן אפליה, עוזי סבג, שחר גוסלכר
בית בלב 2011
מימין: אביגיל בן אליעזר, מלכה בנזימן, אינה חודיס, שקמה יואל, ד"ר סופיה סושקו, לובה פרידמן
מועצה מקומית אורנית 2011
(שני משמאל): ראש המועצה, שלומי נגר יחד עם המצטיינים, מוקי בוכמן, לירן בן עמי ושאול צאיג
מלון לאונרדו סוויט בת ים 2011
במרכז: המצטיינת, אמיליה עובדיה קליין ולצידה מנכ"ל המלון, אורי קרמרז' ומנהלת משאבי אנוש, מיכל פרייס
האגודה למען החייל 2011
משמאל: תת אלוף במיל', אביגדור קהלני מעניק את תעודת ההצטיינות לאילן שקד
זק"א תל אביב 2011
במרכז: ניר דורפמן, המצטיין, מקבל את אות ההצטיינות מידי המנכ"ל וצוות המתנדבים
מפעיל 2011
מימין: דוד כהן, מנהל שרות מרכז, רז דראבי, סמנכ"ל חטיבת הדמיה, בלפור מור, מנכ"ל מפעיל ואבי הרוש, העובד המצטיין
ראדא תעשיות אלקטרוניות 2011
מימין: מנכ"ל ראדא, צביקה אלון מעניק את תעודת ההצטיינות לאסף חיימי
רבגון דפוס ואריזות 2011
יו"ר, דוד ברזילי מעניק את תעודת ההצטיינות לאושי דר, העובד המצטיינת
הכוכב תעשיות מגופים 2011
(במרכז אוחז בתעודה): חסן סלותי המצטיין יחד עם צוות ההנהלה
אל על - נתיבי אויר בישראל 2011
הטובים והטובות יחד עם צוות ההנהלה
חברת נמל אשדוד 2011
מימין: המצטיינים, אריאל אברהמי, ברק תורג'מן, אמיר מלכה, שוקי סגיס (מנכ"ל חברת הנמל), עובדיה כהן (סמנכ"ל משאבים בחברת הנמל), ומצטיינים נוספים, אשר עמוס, דוד מלכה, עמית אטיאס, מאיר אביקסר (המצטיין הנמלי) ורוברט מור יוסף
שטראוס - קפה עלית 2011
מימין: גיא ניר, מנהל אשכול ומפעל הקפה, מחמוד זערור, המצטיין, וסמיר קרקר, טכנולוג ומנהל היצור
הכפר הירוק 2011
ד"ר קובי נווה (סיסקו) מעניק את תעודת ההצטיינות לאורנה טאוס "העובדת המצטיינת" הארצית בתחום השרותים
מועצה מקומית בית אריה עופרים 2011
מימין: גזבר ומזכיר המועצה, גיל ליטוב, ראש המועצה, אבי נעים, המצטיינת, לימור שחק, מנהלת ביה"ס לבונה, תמר ויינטראוב, ומ"מ המנהלת, לובה קוסמן
מנועי בית שמש 2011
משמאל: המנכ"ל, אבנר שחם, מעניק את תעודת ההצטיינות לדני מישאליאן
קבוצת מקסימה 2011
מימין: המנכ"ל, אלון תבור מעניק את תעודת ההצטיינות לזבולון סולומון
בית ספר טכנולוגי - עמל בן עמי 2011
במרכז: מנהל ביה"ס, ד"ר צבי אברמוביץ ולצידיו המצטיינים ירין מנדה (משמאל) ומיכאל טרובק (ימני) יחד עם המעסיקים ורכזת התעסוקה, שרי אליהו
אבטחה - G4S
משמאל: מנכ"ל חטיבת האבטחה, רוני לושי, יחד עם יו"ר קבוצת השמירה - G4S, יגאל שרמייסטר, מעניקים את תעודת ההצטיינות ליעקב גרשקוביץ
כמיפל 2011
במרכז: המצטיינת, שרית טנצמן בעת קבלת התעודה מידיי יו"ר דירקטוריון איתן גל(משמאל) וניר שי -מנכ"ל משותף
מגן דוד אדום בישראל 2011
משמאל: מנכ"ל מד"א, אלי בין מעניק את תעודת ההצטיינות לחאלד בדארנה
עיריית חולון 2011
משמאל: מנכ"לית העירייה, חנה הרצמן וראש העיר, מוטי ששון מעניקים את תעודת ההצטיינות לאהרון ניסני
משרד החקלאות ופיתוח הכפר 2011
מימין: המצטיין, מרק פרל מקבל את תעודת ההצטיינות מידי מנכ"ל משרד החקלאות, יוסי שי וראש מינהל המחקר החקלאי, פרופ' יורם קפלניק
משרד האנרגיה והמים 2011
משמאל: שר האנרגיה והמים, עוזי לנדאו מעניק את תעודת ההצטיינות לאייל קצב
קריית חינוך - גבעת וושינגטון 2011
מנהל קריית החינוך, יקי סעדה מעניק את תעודת ההצטיינות לזיוה שמול
חברת נמל אשדוד 2014
(במרכז): מנכ"ל חברת נמל אשדוד, איציק בלומנטל בצוותא עם מצטייני הנמל
מכללת בית ברל 2010
במרכז: המצטיין, מקסים יאמיליאננקו יחד עם צוות ההנלה
המרכז הרפואי רעות 2010
משמאל: המצטיינת, מאיה פארן יחד עם צוות ההנהלה
עיריית רמלה 2010
מימין:מוטי יצחקי, מ"מ ראש העירייה, צור אלעזר, העובד המצטיין, יואל לביא, ראש העירייה,פנחסוב ניסים, סגן ראש העירייה
עמית - העמותה למען הקשיש, נס ציונה 2010
במרכז: סיגל רודה, המצטיינת, יחד עם צוות ההנהלה
מקסימה - המרכז להפרדת אוויר 2010
מימין: מנכ"ל מקסימה, אלון תבור יחד עם המצטיין, ויקטור עמר
פרסונה אינטרנשיונל ישראל 2010
אלברט בהלול, המצטיין, בעת קבלת תעודת ההצטיינות
קבוצת בל 2010
מימין: מנהלת משא"ב, תמי שחף, המצטיין, מיכאל אוואזי ומנכ"ל "בל" רן גרשפלד
דורות בנגב - בית סיעודי 2010
מימין: מנהל בית האבות, יצחק דנינו, המצטיינת, מריה צ'רני וסגנית המנהל, אילנה לרר
רשות שדות התעופה 2010
משמאל: מנכ"ל רשות שדות התעופה, קובי מור יחד עם יו"ר מועצת המנהלים , עובדיה עלי מעניקים את תעודת ההצטיינות למצטיין ויאצ'סלב פולונובסקי
כרמית תעשיות ממתקים 2010
משמאל: מנכ"ל כרמית תעשיות ממתקים, לני סאקסטין לוחץ את ידו של המצטיין, אמנון צורף
יפאורה תבורי 2010
מימין: סמנכ"ל ייצור, רזי אקסנפלד, המצטיינים, חסן איברהים, אנה כהן וציון זפרני, מנהל האחזקה, ערן שריג ומנהל המפעל, זיו פוליטי
כתית 2010
אילנה חלבלי, המצטיינת בעת קבלת התעודה מידי מנכ"ל אל על אליעזר שקדי, מנכ"ל כתית יעקב בסיחס וראש אגף משאבי אנוש באל על, מוטי אילני
עיריית פתח תקווה 2010
עומד במרכז: ראש העיר, יצחק אוחיון יחד עם צוות העירייה והמצטיינים (יושבים)
מצפה הימים - אחוזת בריאות 2010
מימין: מנכ"ל ובעלים, סמי חזן, מנהלת הקבלה, דגנית פרץ, חשבת המלון, איריס בן שיטרית והמצטיין, סמיר חאלק
דור פילם 2010
מימין: יו"ר דור פילם, גיל דנקנר, המנכ"לית, שרה הירש, המצטיינת ורה גרוס ומנהל המעבדה ואבטחת איכות, שמעון רוזנהק
דור כימיקלים 2010
מימין: יו"ר דור כימיקלים, גיל דנקנר, המצטיין דני זמי, מנהל הייצור, קוסטה גרסמן, ומנהלת משאבי אנוש, ענת חלימי
עיריית קרית ביאליק 2010
ראש עיריית קרית ביאליק, אלי דוקורסקי מעניק את תעודת ההצטיינות ללימור יהודה, המצטיינת
מועצה מקומית גדרה 2010
משמאל: ראש המועצה,יואל גמליאל מעניק את תעודת ההצטיינות למצטיין, דוד נפתלי
ראדא - תעשיות אלקטרוניות 2010
מימין: נשיא החברה ואלוף במיל' הרצל בודינגר מעניק את תעודת ההצטיינות לבבר בן חמו
עיריית חיפה 2010
מימין: ראש עיריית חיפה, יונה יהב, המצטיין עמי אטיאס, מנכ"ל העירייה שמואל גנץ, ונציג ידיעות אחרונות, עשור לוין
קבוצת אלקטרה 2010
מימין: מנכ"ל אלקטרה מיזוג אויר, עמי כהן, מנכ"ל קבוצת אלקטרה איתמר דויטשר, המצטיין אדנו פרדה וסמנכ"ל משא"ב יעקב קנה
נורקייט 2010
מצטייני נורקייט
מרכבים - טכנולוגיות תחבורה 2010
המצטיינים (מימין): גיורא אירמייב,לוטפי ביאדסה ודימטרי קומנצ'נקו
רפאל - תעשיות מגופים 2010
מימין: מנכ"ל החברה, ארנון קליין מעניק את תעודת ההצטיינות למיכאל פסחוב
סנו - מפעלי ברונוס והחברה הדרומית לשיווק 2010
מצטייני סנו - מפעלי ברונוס והחברה הדרומית לשיווק
מועצה אזורית הגליל התחתון 2010
מימין: יו"ר ועד העובדים יוסי בר ששת, המצטיינת זיוית לנגנס וראש המועצה מוטי דותן
מפעיל 2010
משמאל: המצטיין חזי חממה יחד עם המנכ"ל בלפור מור ושאר מצטייני החברה
החברה למתנ"סים - מחוז חיפה והעמקים 2010
מימין: רחמים נינו, מנהל המחוז, המצטיינות, איתן מזרחי, מנכ"ל, משה חזות, סגן מנהל המחוז וליאור אל חי כתב "ידיעות אחרונות"
אורט בראודה - המכללה האקדמית להנדסה 2010
משמאל: נשיא המכללה, פרופ' יוחנן ארזי מעניק את תעודת ההצטיינות לאמנון נקר
בית ספר טכנולוגי - עמל בן עמי 2010
מימין: ד"ר צבי אברמוביץ, מנהל ביה"ס, נתן בר גיל (מעסיק) המצטיינים, רמי לחמי (מעסיק) ושרי אליהו, רכזת קהילתית
משרד האוצר 2009
מצטייני משרד האוצר
המשרד לקליטת עלייה 2009
משמאל: מנכ"ל המשרד, דימה אפרצב, השרה לקליטת עלייה סופה לנדבר והמצטיינת, סבטלנה קופרשמידט
הכוכב - תעשיות מגופים 2010
מימין: המנכ"ל, יוסי בוסאני, המצטיין, בוריס בלסקי, ואחראי מחלקת CNC, איציק גרוסי
האגודה למען החייל 2010
במרכז: המצטיינת, אורית כהן, ויו"ר האגודה, תת אלוף במיל', אביגדור קהלני בחברת צוות האגודה
מלון סוויטות מרקיור, בת ים 2010
במרכז: המצטיינת, פלורנטינה צ'ורטן יחד עם מנכ"ל המלון, אורי קרמרז' ומנהלת משאבי אנוש, מיכל פרייס
שטראוס מקס ברנר 2010
במרכז (מחזיק בתעודה): המצטיין דוד דסקל יחד עם צוות ההנהלה
עיריית תל אביב יפו 2010
(עומדים) מימין: משנה למנכ"ל ידיעות אחרונות, יעקב כפיר וראש עיריית ת"א יפו, רון חולדאי מעניקים את אות ההצטיינות למישה ברמן
שטראוס קפה נמס, צפת 2010
מנהלת הייצור, אסנת כלתי מעניקה את תעודת ההצטיינות לבוריס קפליושניק
חברת חשמל 2010
העובד המצטיין והמאושר, יוסף אטיאס מקבל את פרסי ההצטיינות מידי יו"ר חברת החשמל, יפתח רון טל, ובמרכז המנכ"ל, עמוס לסקר
רבגון - דפוס ואריזות 2010
דוד ברזילי, יו"ר רבגון דפוס ואריזות מעניק את תעודת ההצטיינות לנטליה קוזנצוב
מנועי בית שמש 2010
משמאל: המנכ"ל, אבנר שחם יחד עם המצטיינים, אליהו טמוזרתי ואברהם קרן ישועה
טקס "אות הנשיא" 2013
מימין: עבדאללה חטיב - משרד החינוך (נציבות שירות המדינה) וד"ר מיכאל מוין - התעשייה האווירית לישראל
מכללת בית ברל 2014
(במרכז אוחזת בתעודות): אירית מילוא המצטיינת בצוותא עם מנהלי המכללה
מלון סוויטות מרקיור, בת ים 2009
המצטיין - אבנר נפתלי יחד עם צוות ההנהלה
האגודה למען החייל 2009
מימין: גרשון זלכה, המצטיין יחד עם תת אלוף במיל אביגדור קהלני, יור האגודה
עמותת שק"ל 2009
מימין: ריטה קיקמן, המצטיינת יחד עם קלרה פלדמן, מנכ"לית העמותה
תבור שאן חרוד 2009
במרכז: לבאי אסלאן, המצטיין, יחד עם צוות ההנהלה
סנו - מפעלי ברונוס והחברה הדרומית לשיווק 2009
המצטיינת, נינה קנישמן בצוותא עם ברונו לנדסברג (ימין) ואלכס לנדסברג
כמיפל 2009
מלכה שווביש, המצטיינת יחד עם ניר שי, מנכ"ל חטיבת הלוגיסטיקה וההפצה
בית בלב 2009
מצטיינות בית בלב
עמידר 2009
מצטייני הזהב של "עמידר" בצוותא עם מנהלי החברה
עיריית חיפה 2009
חיה ניצני, המצטיינת בעת קבלת תעודת ההוקרה מידי עשור לוין, נציג ידיעות אחרונות ויונה יהב, ראש העירייה
אל על נתיבי אוויר לישראל 2009
שמחה בוקרא, המצטיינת יחד עם מנהלי החברה
מנועי בית שמש 2009
מצטייני מנועי בית שמש יחד עם המנכ"ל אבנר שחם
מועצה מקומית כפר ברא 2009
ראש המועצה, מחמוד עאסי יחד עם המצטיינת סחר עאסי
עיריית נשר 2009
דוד עמר, ראש עיריית נשר יחד עם חנית אלדדי המצטיינת
ויזרע יצחק - קוממיות לארצנו 2009
המצטיינת, שרי סעדון יחד עם ידידיה צוריאל, מנכ"ל בית האבות
רבגון - דפוס ואריזות 2009
מימין: דוד ברזילי , יו"ר המפעל בהענקת תעודת ההצטיינות לרפי סימנטוב
קבוצת אלקטרה 2009
מימין:איתמר דויטשר, מנכ"ל קבוצת אלקטרה יחד עם מוריס דבורה "העובד המצטיין" ובנוכחות עמי כהן מנכ"ל אלקטרה מיזוג אויר
דור כימיקלים 2009
מימין:חיים רוזנבאום, המנכ"ל, לב בדה "העובד המצטיין" וגיל דנקנר יו"ר דור כימיקלים - דור פילם
דור פילם 2009
מימין: ציון יונה , המצטיין יחד עם גיל דנקנר יו"ר דור פילם - דור כימיקלים
עיריית רמלה 2009
מימין: מריאלה צרפתי המצטיינת יחד עם ראש העירייה ומנהלת כ"א
התיאטרון הלאומי "הבימה" 2009
במרכז: יורק אורוושר המצטיין יחד עם מנכ"לי "הבימה"
הגיחון תאגיד המים וביוב ירושלים 2009
המצטיינים: צדוק שלום וסיגל קמחי
שטראוס - קפה עלית, לוד 2009
במרכז:המצטיין יוסי גלוזמן יחד עם חברי ההנהלה
עיריית פתח תקווה 2009
המצטיינים יחד עם ראש העירייה ונציגי העירייה
דנאל (אדיר יהושע) 2009
מימין: ענבר גז שמואל בחברת חברי ההנהלה
מקסימה - המרכז להפרדת אוויר 2009
מימין: "העובד המצטיין" אסף קדראי והמנכ"ל אלון תבור
מכללת בית ברל 2009
במרכז: "העובדת המצטיינת" הדס בלומנקרנץ בחברת חברי ההנהלה
חברת נמל אשדוד 2009
הטובים ביותר בצילום חגיגי יחד עם ראש העיר ד"ר יחיאל לסרי
סנו פרופשיונל 2009
המצטיינת, רינה סדי יחד עם מנכ"ל החברה, רפי פופלבסקי (מימין) והסמנכ"ל, גיל ברגר
טבע - תעשיות פרומצבטיות 2009
דוריס ענבר, המצטיינת יחד עם שלמה ינאי, מנכ"ל טבע
מלון גנים ים המלח 2009
במרכז: המצטיינת, איריס פיאלקו יחד עם מנכ"ל המלון, אפרים שלח מנהלת משאבי אנוש, טליה לב
מגן דוד אדום 2009
מימין: המצטיין, אורי אוחיון בעת הענקת תעודת ההצטיינות מידי מנכ"ל מד"א, אלי בין
בית ספר טכנולוגי - עמל בן עמי 2009
במרכז: מנהל התיכון, ד"ר צבי אברמוביץ, (מימין) יובל אפטקר (שמאל) שמואל מקרו המצטיינים יחד עם צוות ביה"ס, המעסיקים ובני המשפחות
עזר מציון 2009
מימין: שרה טופר, מנהלת אגף סיעוד וזהבה שוורץ, מנהלת סניף ת"א מעניקות את תעודת ההצטיינות לניסים עזרא
משרד החקלאות ופיתוח הכפר 2009
משמאל: מנכ"ל משרד החקלאות, יוסי ישי מעניק את תעודת ההצטיינות לד"ר אחמד נאסר
עיריית חולון 2010
משמאל:סמנכ"ל תפעול ומינהלה, גדעון גבאי בצוותא עם מנכ"לית העירייה, חנה הרצמן, ראש העיר, מוטי ששון ומ"מ ראש העיר יאיר טאו מעניקים בכבוד והערכה את אות ההצטיינות לחיים כהן
טקסי מגן דוד אדום בישראל, טבע תעשיות פרמצבטיות ומצטייני דן חברה לתחבורה ציבורית
טקס ומצטייני ראשון לציון, אקרשטיין תעשיות, קניאל תעשיות, מלח הארץ עתלית ומלח הארץ אילת
טקסי מוקד יסעור, אל על נתיבי אוויר לישראל, מרכז רפואי רעות ומצטייני מוסך פליקס, פרי הגליל תעשיות, רשת מלונות פתאל מרכז ההזמנות, מועצה מקומית פרדסיה
> עוד קטעי עתונות
ידיעות טכנולוגיות - פיתוח טכנולוגיות, מוצרים ומערכות מידע
מטה "העובד המצטיין"
רח' חומה ומגדל 2, תל אביב 67771 ת.ד. 109, תל אביב 61000  טלפון: 03-6383484/3  
פקס: 03-6383485  |  E-mail:haoved@yedioth.co.il  |  הצהרת פרטיות  |  תנאי שימוש